Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Charlie He Mr. Charlie He
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Linyi Yiqun Packaging Products Co., Ltd

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Pastrues me shumë sipërfaqe Aerosol-Lemon Scent-10 OZ. (283g)
  Pastrues me shumë sipërfaqe Aerosol-Lemon Scent-10 OZ. (283g)
 • Pastrues pastrues tapetesh me shkumë me çmim më të ulët
  Pastrues pastrues tapetesh me shkumë me çmim më të ulët
 • Pastrues me shkumë banjo me cilësi të lartë
  Pastrues me shkumë banjo me cilësi të lartë
 • Pastrues me shumicë i Spray Aerosol Glass Glass
  Pastrues me shumicë i Spray Aerosol Glass Glass
 • Spray freskues ajri për detyrë të rëndë
  Spray freskues ajri për detyrë të rëndë
 • Brendësia e makinës me dyll breshke Ruajtës dhe Mbrojtës
  Brendësia e makinës me dyll breshke Ruajtës dhe Mbrojtës
 • Pastrues rrotash dhe gomash
  Pastrues rrotash dhe gomash
 • Automjet i brendshëm i ndaluar 16 OZ. (473ml)
  Automjet i brendshëm i ndaluar 16 OZ. (473ml)
 • Pastrues pjesësh për thyerje 20 OZ. (567g)
  Pastrues pjesësh për thyerje 20 OZ. (567g)
 • Rifreskimi i makinave dhe eleminuesi i aromave
  Rifreskimi i makinave dhe eleminuesi i aromave

ABOUT US

Profili i Kompanisë Yiqun është një lojtar kryesor në industrinë e prodhimit të aerosolit në Kinë. Me një rritje të shpejtë, grupi punëson 1.200 fuqi punëtore të aftë në të gjithë Kinën. Gjatë 3 dekadave të fundit, ne jemi rritur nga një objekt i vogël në madhësinë aktuale të mbi 1.5 milion metra katrorë të hapësirës së prodhimit dhe magazinimit të artit, duke mbuluar një tokë prej 50 hektarësh. kapaciteti vjetor i prodhimit prej 0.75 miliardë kanaçe mundësohet nga mbi 70 linja prodhimi të automatizuara. Objekti është i akredituar ISO 9001, ISO 14001 dhe ISO 45001. Që nga viti 1993, ne kemi krijuar një ekip profesional të brendshëm me përvojë mbi 20 vjeçare në industrinë e aerosolit, ata janë të përkushtuar t'u ofrojnë klientëve tanë shërbime të shkëlqyera private të etiketave, të maksimizojnë vlerat për klientët tanë. Me shërbimet dhe kategoritë e zgjeruara, ne kemi kërkuar zgjidhjet më të mira teknike, të shitjeve dhe të prodhimit për të ofruar klientëve tanë cilësinë më të lartë të ekspertizës dhe mallrave, duke filluar nga inovacionet më të fundit, formulimet, sigurimi i cilësisë, zgjidhjet e paketimit dhe logjistikës në një gamë të gjerë portofoli i aerosoleve. Ne e kemi vendosur veten si një udhëheqës kinez të prodhimit në një shumëllojshmëri të industrive, kategoria jonë e gjerë vazhdon të zgjerohet nën përpjekjet e kimistëve dhe teknikëve. Ne bëjmë kimikate dhe aerosole për shumë aplikime, nga pastrimi dhe mbrojtja shtëpiake, Pastrimi dhe heqja e automjeteve, Spërkatësi për freskimin e ajrit, Spray për insekticid në Spray për festat e festave. Ne besojmë në rritje nga dita në ditë për të arritur një gjendje të përsosjes dhe hirit. Yiqun Aerosol punon në mënyrë aktive për të zgjeruar dhe përmirësuar praktikën e gjelbër dhe gjithmonë bën hapin e parë për t'u bërë një biznes i qëndrueshëm duke zvogëluar mbeturinat gjatë gjithë procesit të prodhimit, duke aplikuar metoda efikase të prodhimit, duke futur pajisje për të kursyer energji, duke përdorur burime minimale dhe të riciklueshme për të ulur barrën ambienti ynë i jetesës. Ndërkohë. Vlerat tona qëndrojnë gjithashtu në standardet më të larta të shëndetit dhe sigurisë në fabrikat tona, stafi ynë është i përmbushur, i arsimuar mirë dhe i trajtuar në mënyrë të drejtë. Ne mbështesim të drejtat e njeriut, përgjegjësinë shoqërore, është në përputhje me ligjet dhe rregulloret në të gjithë kompaninë tonë dhe zinxhirin tonë të furnizimit. Ne kemi qenë duke u përpjekur të parashikojmë kërkesat e klientit dhe t'i realizojmë ato një hap përpara nga konkurrentët tanë. Ne kemi marrëdhënie të hapura dhe të sinqerta me të gjithë klientët tanë dhe mbështetemi në respektin reciprok në mënyrën se si punojmë së bashku. Ne i vlerësojmë klientët, punonjësit dhe furnizuesit tanë, i dëgjojmë ata dhe i trajtojmë me respektin që meritojnë. Objekti është i cilësisë ISO 9001, ambientit ISO 14001 dhe OHSAS 18001 i akredituar në punë, ne gjithmonë punojmë me klientë në të gjitha llojet e auditimit të palës së tretë si SA8000 , ICTI , BSCI , WRAP , SMETA, Kodi i Sjelljes, Vlerësimi i Kapacitetit të Fabrikës, GSV dhe C-TPAT.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1993
  We Were Established In 1993.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 100000
  More Than 100000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim